Herkese merhaba!

Bu yıl 35.si düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarına gittim.İstanbul Üniversitesi önünde başka bir değişle Beyazıt meydanında bulunan fuara oldukça yoğun bir ilgi vardı.

Benim üçüncü gidişim oldu.Her zaman yaptığım gibi gitmeden önce alacağım kitap listesini hazırladım.Sizlere de tavsiye ederim.İnternet ortamından veya bir kitapçı alacağınız kitaplara bakıp alacaklarınızın listesini çıkartın.Böylelikle fuara gittiğinizde zaman kaybetmeden alacaklarınızı indirimli bir şekilde alabilirsiniz.İndirim demişken kitap fiyatlarından bahsedeyim.

Kitap fiyatları yayınevlerine göre değişkendi.Kimi yayınevleri piyasa düzeyinde kimisi altında bir fiyata satış yapıyordu ama piyasanın üstünde neredeyse hiç bir kitap görmedim.

Size fuardan bir kitap kurdunun fotoğrafı paylaşacağım.

image-center

Fuarda birçok yazar ile görüştüm.Yavuz Bahadıroğlu,Yusuf Kavaklı,Mehmet Ali Bulut,Kadir Mısıroğlu,Yaşar Alptekin ve tanımadığım birçok yazar vardı.Ayrıca eski Başbakanımız Ahmet Davutoğlu da yeni çıkan kitabını imzalamak için kitap fuarındaydı.İlk olarak kısa bir konuşma gerçekleştirdi.Daha sonra kitabını imzaladı.Gerçekten yoğun bir ilgi vardı.Meydanın bir ucundan diğer bir ucuna kadar uzanan o imza sırasındaki kişileri kırmadı ve imzaladı.Kendisine tebrik ve teşekkür ediyorum.Onunda fotoğrafını sizlerle paylaşmak istiyorum.

image-center

Genel olarak kitap fuarı güzel ve eğlenceliydi.İnşallah daha nice kitap fuarını görmek nasip olur.Son olarak sizlere aldığım kitapları paylaşmak istiyorum.

image-center

iyi ki kitaplar var. .