Can sıkıntısına birebir titizlikle seçtiğim birbirinden güzel siteleri sizinle paylaşmak istedim. Hem eğlendiricek hemde şaşırtıcak 20 web sitesini umarım beğenirsiniz.

1.EveryHits

Yabancı şarkıcılar olsada güzel bir çalışma. Sitede 1945’ten günümüze kadar çıkan albümleri ve single’ları görebilmek mümkün. Tek yapmanız gerek Doğum gününüzü yazmak. Siteye gitmek için tıklayın.

2.17Gigapixels Fotoğraf

Gerçekten mükemmel bir şey.Siteye girdiğinizde sol alt tarafta bulunan “View in Zoomify” adresine tıklayarak keyfini çıkarın. Siteye gitmek için tıklayın.

3.Staggering Beauty

Yapmanız gereken mouse’nuzu oynatmak.Korkmayın sakın. Siteye gitmek için tıklayın.

4.Little Alchemy

Bu site favorilerim arasında.Kurgusal ama bir o kadar da güzel olan bir site. Amaç,hava,su,toprak ve ateşten yeni maddeler üretiyorsunuz.Oldukça iyi vakit geçirmelik. Siteye gitmek için tıklayın.

5.Pollock

Adeta bir beyaz kağıda boya sıçratmak gibi olan bu sitede rengerenk renkler ile eğlenmeniz mümkün Siteye gitmek için tıklayın.

6.Line

3 boyutlu bir şekilde çizgiyi sadece farenizle yön vererek hareket ettirin. Siteye gitmek için tıklayın.

7.Where’s My Cellphone

Telefonunuz kaybolduysa çaldırmanız mümkün.Şimdi “başka bir telefondan ararım ne uğraşcam bunla” demeyin. Siteye gitmek için tıklayın.

8.Dünyanın Görünüşü

Bu sitede dünyanın anlık görünüşünü hangi ülkelerin veya şehirlerin karanlık veya aydınlık olduğunu izlenimleyebilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayın.

9.Tarihte Bugün

Özgür ansiklopedi ‘Vikipedi’nin hazırladığı bu sayfada,bugünün tarihinde gerçekleşen olaylar yer alıyor. Siteye gitmek için tıklayın.

10.Earthcam

Dünya üzerindeki birçok kameraya ulaşıp,canlı olarak izleyebilme imkanı sağlıyor. Ülkemizdeki kameralara ulaşmak için arama yerine ‘Turkey’ yazmanız yeterli Siteye gitmek için tıklayın.

11.Kâbe Üstünde Panoromik Görüntü

Kâbenin örtüsü değişirken çekilmiş olan fotoğraflar ile oluşturulmul 360° panoromik görüntü ile gerçek yaşantığı aratmayacak bir site. Siteye gitmek için tıklayın.

12.Hoparlör Nasıl Çalışır?

Hoparlörün nasıl çalıştığını merak ediyorsanız.Buyrun detaylı bir şekilde inceleyin. Siteye gitmek için tıklayın.

13.Uçaklar Nerede?

Bu sitede favorilerim arasında.Anlık dünyadaki tüm uçakları harita üzerinden gösteren bir site. İzlemesi oldukça keyifli ve eğlenceli. Siteye gitmek için tıklayın.

14.Sketchpad

Hayalgücünüzle istediğinizi çizebileceğiniz ve kaydedebileceğiniz bir site. Siteye gitmek için tıklayın. Ayrıca çizim için bu sitede oldukça kullanışlı.

15.Weave Silk

Sanatsal bir şeyler çizin Siteye gitmek için tıklayın.

16.Ölü Pixel Bul

Ekranınızda ölü piksel varsa eğer rahatlıkla bulabileceğiniz bir site Siteye gitmek için tıklayın.

17.Google Maps 2D Driving Simulator

Google’ın Maps uygulamasında simulator bir araç ile gezin. Siteye gitmek için tıklayın.

18.Everest Avalanche Tragedy

Everest Dağına 3D olarak çıkmaya ne dersin? Siteye gitmek için tıklayın.

19.Eel Slap

Sinirlerinizi yatıştıran bir site. Siteye gitmek için tıklayın.

20.Balonçukları Patlat

7’den 70’e herkesin patlatmaktan hoşuna giden bu baloncukların şimdi sanal ortamda patlatın. Siteye gitmek için tıklayın.